WIRTUALNE BIURO Mieścisko
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Mieścisko

Mieścisko prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Posiadanie adresu firmowego Mieścisko, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Wirtualne Biuro Mieścisko. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Mieścisko Wirtualne Biuro. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Mieścisko

Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. ADRES REJESTRACJI FIRMY Mieścisko Produkcja cementu wzmocnionego włóknem Działalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Pozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowane. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Mieścisko ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Technika. Wydawanie gazet. Produkcja narzędzi. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Mieścisko

Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja elementów elektronicznych. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. Technika. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Ebiuro Wirtualne Biura Mieścisko Rybołówstwo w wodach morskichDziałalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Działalność związana z oprogramowaniem. Mieścisko Ebiuro Wirtualne Biura Działalność taksówek osobowychNaprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Przetwórstwo mleka i wyrób serów. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Działalność detektywistyczna. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja masy włóknistej. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Działalność usługowa związana z leśnictwem . ..

Biuro Wirtualne Mieścisko

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Mieścisko. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Ebiuro Wirtualne Biura Mieścisko. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Mieścisko Ebiuro Wirtualne Biura. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?