WIRTUALNE BIURO Miękinia
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Miękinia

Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Wirtualne Biuro Miękinia. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Miękinia Wirtualne Biuro. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Miękinia zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Miękinia

Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja złączy i śrub. Sprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przypraw. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Produkcja obuwia. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Produkcja pozostałych niedestylowanych napojów fermentowanych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Miękinia Produkcja odzieży skórzanej Drukowanie gazet. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja kabli światłowodowych. Obrona narodowa. Dzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskim. Miękinia ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana. Przeładunek towarów w portach śródlądowych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Produkcja mebli kuchennych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Miękinia

Działalność organizacji politycznych. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Produkcja motocykli. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Praktyka lekarska specjalistyczna. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Ebiuro Wirtualne Biura Miękinia Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowegoProdukcja sprzętu instalacyjnego. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych. Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja. Naprawa i konserwacja maszyn. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Miękinia Ebiuro Wirtualne Biura Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznychSprzedaż hurtowa zegarków, zegarów i biżuterii. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. ..

Biuro Wirtualne Miękinia

Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Ebiuro Wirtualne Biura Miękinia. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Miękinia Ebiuro Wirtualne Biura. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?