WIRTUALNE BIURO Miejsce Piastowe
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Miejsce Piastowe

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Miejsce Piastowe. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Nasze wirtualne biuro w Miejsce Piastowe umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Miejsce Piastowe wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Wirtualne Biuro Miejsce Piastowe. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Miejsce Piastowe Wirtualne Biuro. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Miejsce Piastowe

Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Produkcja pozostałych mebli. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Produkcja narzędzi. Uprawa drzew i krzewów owocowych cytrusowych. Leasing finansowy. ADRES REJESTRACJI FIRMY Miejsce Piastowe Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Przetwórstwo mleka i wyrób serów. Produkcja gotowych parkietów podłogowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Miejsce Piastowe ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Sprzedaż hurtowa skór. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Miejsce Piastowe

Produkcja cukru. Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Wydobywanie torfu. Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Transport wodny śródlądowy towarów. Działalność związana z pakowaniem. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych. Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Ebiuro Wirtualne Biura Miejsce Piastowe Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczySzkoły podstawowe. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Działalność agencji informacyjnych. Uprawa tytoniu. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Miejsce Piastowe Ebiuro Wirtualne Biura Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznychNaprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Działalność obiektów sportowych. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Gospodarstwa domowe produkujące wyroby na własne potrzeby. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. ..

Biuro Wirtualne Miejsce Piastowe

Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Ebiuro Wirtualne Biura Miejsce Piastowe. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Miejsce Piastowe Ebiuro Wirtualne Biura. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?