WIRTUALNE BIURO Miedźna
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Miedźna

Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Wirtualne Biuro Miedźna. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Miedźna Wirtualne Biuro. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Miedźna

Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów. Pozostałe formy udzielania kredytów. Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami. Obróbka metali i nakładanie powłok na metale. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Miedzna Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu Branżowe szkoły I stopnia. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Handel paliwami gazowymi w systemie sieciowym. Produkcja dywanów i chodników. Gospodarstwa domowe produkujące wyroby na własne potrzeby. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Transport wodny śródlądowy pasażerski. Miedzna ADRES REJESTRACJI FIRMY Handel energią elektryczną Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej. Uprawa drzew oleistych. Produkcja przypraw. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Miedźna

Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja zaprawy murarskiej. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja barwników i pigmentów. Działalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznych. Działalność obiektów kulturalnych. Technika. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych. Działalność obiektów sportowych. Ebiuro Wirtualne Biura Miedzna Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tekturyDziałalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Pozostała działalność wydawnicza. Sprzedaż hurtowa kwiatów i roślin. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Naprawa i konserwacja maszyn. Miedzna Ebiuro Wirtualne Biura Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznychWydobywanie soli. Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach. Szkoły policealne. Transport wodny śródlądowy pasażerski. Gospodarstwa domowe zatrudniające pracowników. ..

Biuro Wirtualne Miedźna

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Ebiuro Wirtualne Biura Miedźna. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Miedźna Ebiuro Wirtualne Biura. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?