WIRTUALNE BIURO Miedziana Góra
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Miedziana Góra

Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Wirtualne Biuro Miedziana Góra. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Miedziana Góra Wirtualne Biuro. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Miedziana Góra

Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Uprawa winogron. Chów i hodowla świń. Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Pozostałe badania i analizy techniczne. Transport wodny śródlądowy pasażerski. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Miedziana Góra Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wyrobów budowlanych z betonu. Produkcja farb, lakierów i podobnych powłok, farb drukarskich i mas uszczelniających. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Miedziana Góra ADRES REJESTRACJI FIRMY Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek Zakładanie stolarki budowlanej. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Zarządzanie rynkami finansowymi. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Miedziana Góra

Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Pozostała działalność wydawnicza. Transport drogowy towarów. Ebiuro Wirtualne Biura Miedziana Góra Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowychNaprawa i konserwacja maszyn. Działalność związana z pakowaniem. Uprawa trzciny cukrowej. Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Gospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. Miedziana Góra Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowegoInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. ..

Biuro Wirtualne Miedziana Góra

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Ebiuro Wirtualne Biura Miedziana Góra. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Miedziana Góra Ebiuro Wirtualne Biura. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?