WIRTUALNE BIURO Maszewo
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Maszewo

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Wirtualne Biuro Maszewo. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Maszewo Wirtualne Biuro. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Maszewo

Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność pozostałych agencji transportowych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. ADRES REJESTRACJI FIRMY Maszewo Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych Uprawa ryżu. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Kształtowanie i obróbka szkła płaskiego. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Maszewo ADRES REJESTRACJI FIRMY Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej Wydobywanie węgla brunatnego (lignitu). Sprzedaż hurtowa odpadów i złomu. Malowanie i szklenie. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Maszewo

Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Produkcja wapna i gipsu. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Produkcja narzędzi. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Ebiuro Wirtualne Biura Maszewo Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczneDziałalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą paliw, rud, metali i chemikaliów przemysłowych. Pozostała działalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalne. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich. Produkcja pozostałych zbiorników, cystern i pojemników metalowych. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu. Maszewo Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja magnetycznych i optycznych niezapisanych nośników informacjiWydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Produkcja win gronowych. Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych. Produkcja cementu. Obróbka mechaniczna elementów metalowych. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. ..

Biuro Wirtualne Maszewo

Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Ebiuro Wirtualne Biura Maszewo. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Maszewo Ebiuro Wirtualne Biura. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?