WIRTUALNE BIURO Markusy
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Markusy

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Markusy zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Wirtualne Biuro Markusy. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Markusy Wirtualne Biuro. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Markusy

Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Produkcja pozostałej odzieży dzianej. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów. Działalność agencji informacyjnych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. ADRES REJESTRACJI FIRMY Markusy Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej. Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Działalność wspomagająca edukację. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Markusy ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych Produkcja obuwia. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Markusy

Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Wydobywanie węgla brunatnego (lignitu). Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Produkcja pozostałych tkanin. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Ebiuro Wirtualne Biura Markusy Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowychReasekuracja. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Obróbka metali i nakładanie powłok na metale. Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski. Sprzedaż detaliczna wyrobów tytoniowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja maszyn. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Produkcja ceramicznych wyrobów sanitarnych. Produkcja wyrobów tartacznych. Markusy Ebiuro Wirtualne Biura Działalność obiektów kulturalnychUprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Pomoc społeczna bez zakwaterowania dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . ..

Biuro Wirtualne Markusy

Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Ebiuro Wirtualne Biura Markusy. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Markusy Ebiuro Wirtualne Biura. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Markusy zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?