WIRTUALNE BIURO Marki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Marki

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Wirtualne Biuro Marki. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Marki Wirtualne Biuro. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Marki

Działalność organizacji politycznych. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą paliw, rud, metali i chemikaliów przemysłowych. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Marki Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Sprzedaż detaliczna gier i zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Marki ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność archiwów. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Marki

Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja odzieży roboczej. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanych. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Działalność organizacji komercyjnych i pracodawców. Ebiuro Wirtualne Biura Marki Produkcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieżyPozostała działalność pocztowa i kurierska. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Działalność morskich agencji transportowych. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanych. Marki Ebiuro Wirtualne Biura Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowaneInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Kolegia pracowników służb społecznych. Produkcja drutu. ..

Biuro Wirtualne Marki

Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Marki zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Ebiuro Wirtualne Biura Marki. System jest prosty i przejrzysty. Marki Ebiuro Wirtualne Biura. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?