WIRTUALNE BIURO Marianowo
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Marianowo

Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Wirtualne Biuro Marianowo. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Marianowo Wirtualne Biuro. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Marianowo

Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Produkcja drutu. Badania i analizy związane z jakością żywności. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Uprawa roślin włóknistych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Marianowo Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Odlewnictwo metali lekkich. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Marianowo ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność wspomagająca edukację Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Marianowo

Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja prętów ciągnionych na zimno. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Gospodarstwa domowe produkujące wyroby na własne potrzeby. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Działalność związana z oprogramowaniem. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Rybołówstwo w wodach morskich. Ebiuro Wirtualne Biura Marianowo Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczneProdukcja materiałów wybuchowych. Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi. Produkcja artykułów spożywczych homogenizowanych i żywności dietetycznej. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych. Chów i hodowla świń. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Marianowo Ebiuro Wirtualne Biura Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. Działalność związana z oprogramowaniem. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. ..

Biuro Wirtualne Marianowo

Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Ebiuro Wirtualne Biura Marianowo. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Marianowo Ebiuro Wirtualne Biura. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Marianowo bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?