WIRTUALNE BIURO Malechowo
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Malechowo

Nasze wirtualne biuro w Malechowo umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Malechowo wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Wirtualne Biuro Malechowo. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Malechowo Wirtualne Biuro. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Malechowo bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Malechowo

Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Chów i hodowla bydła mlecznego. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Działalność szpitali. Produkcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Malechowo Uprawa pozostałych roślin wieloletnich Produkcja tkanin wełnianych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych niedestylowanych napojów fermentowanych. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Produkcja przędzy z włókien chemicznych. Malechowo ADRES REJESTRACJI FIRMY Cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia Produkcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojów. Produkcja arkuszy fornirowych i płyt wykonanych na bazie drewna. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Malechowo

Sprzedaż detaliczna zegarków, zegarów i biżuterii prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja włókien szklanych. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Pozostałe drukowanie. Produkcja narzędzi. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Naprawa i konserwacja statków powietrznych i statków kosmicznych. Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Ebiuro Wirtualne Biura Malechowo Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowychPozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność pogotowia ratunkowego. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Malechowo Ebiuro Wirtualne Biura Branżowe szkoły I stopniaReasekuracja. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja maszyn. Naprawa i konserwacja maszyn. ..

Biuro Wirtualne Malechowo

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Ebiuro Wirtualne Biura Malechowo. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Malechowo Ebiuro Wirtualne Biura. System jest prosty i przejrzysty. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?