WIRTUALNE BIURO Mała Wieś
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Mała Wieś

Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wirtualne Biuro Mała Wieś. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Mała Wieś Wirtualne Biuro. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Mała Wieś

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Działalność związana z oprogramowaniem. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Sprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja kauczuku syntetycznego w formach podstawowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Mała Wieś Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie  Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Pozostałe drukowanie. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Przygotowywanie i podawanie napojów. Produkcja szkła gospodarczego. Produkcja cukru. Produkcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowych. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Mała Wieś ADRES REJESTRACJI FIRMY Reprodukcja zapisanych nośników informacji Wykonywanie instalacji elektrycznych. Łowiectwo i pozyskiwanie zwierząt łownych, włączając działalność usługową. Produkcja farb, lakierów i podobnych powłok, farb drukarskich i mas uszczelniających. Naprawa i konserwacja maszyn. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Mała Wieś

Chów i hodowla bydła mlecznego. Pozaszkolne formy edukacji z zakresu nauki jazdy i pilotażu. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Odlewnictwo metali lekkich. Produkcja silników do pojazdów samochodowych (z wyłączeniem motocykli) oraz do ciągników rolniczych. Transport morski i przybrzeżny towarów. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Ebiuro Wirtualne Biura Mała Wieś Produkcja win gronowychPośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja cementu wzmocnionego włóknem. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Produkcja motocykli. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Mała Wieś Ebiuro Wirtualne Biura Działalność związków zawodowychSprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Gospodarstwa domowe zatrudniające pracowników. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Placówki wychowania przedszkolnego. Sprzedaż hurtowa wyrobów tytoniowych. Chów i hodowla bydła mlecznego. Uprawa drzew i krzewów owocowych tropikalnych i podzwrotnikowych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana. ..

Biuro Wirtualne Mała Wieś

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Ebiuro Wirtualne Biura Mała Wieś. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Mała Wieś Ebiuro Wirtualne Biura. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?