WIRTUALNE BIURO Łysomice
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Łysomice

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Łysomice, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Wirtualne Biuro Łysomice. System jest prosty i przejrzysty. Łysomice Wirtualne Biuro. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Łysomice

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych. Produkcja farb, lakierów i podobnych powłok, farb drukarskich i mas uszczelniających. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków. ADRES REJESTRACJI FIRMY Łysomice Naprawa i konserwacja statków i łodzi Działalność związana z projekcją filmów. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Zarządzanie rynkami finansowymi. Produkcja wyrobów tytoniowych. Działalność pogotowia ratunkowego. Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Przeładunek towarów w portach śródlądowych. Wymiar sprawiedliwości. Łysomice ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Praktyka lekarska dentystyczna. Działalność morskich agencji transportowych. Produkcja bielizny. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Łysomice

Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana . Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących. Produkcja magnetycznych i optycznych niezapisanych nośników informacji. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Ebiuro Wirtualne Biura Łysomice TechnikaZakładanie stolarki budowlanej. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe drukowanie. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski. Przesyłanie energii elektrycznej. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Łysomice Ebiuro Wirtualne Biura Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotoweProdukcja napojów bezalkoholowych; produkcja wód mineralnych i pozostałych wód butelkowanych. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej. Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. Działalność usługowa następująca po zbiorach. ..

Biuro Wirtualne Łysomice

To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Ebiuro Wirtualne Biura Łysomice. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Łysomice Ebiuro Wirtualne Biura. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Łysomice zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?