WIRTUALNE BIURO Lwówek Śląski
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Lwówek Śląski

Wirtualne Biuro Lwówek Śląski jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Wirtualne Biuro Lwówek Śląski. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Lwówek Śląski Wirtualne Biuro. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Wirtualne Biuro Lwówek Śląski jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Lwówek Śląski

Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Naprawa i konserwacja maszyn. ADRES REJESTRACJI FIRMY Lwówek Śląski Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Pozostała działalność związana ze sportem. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja bielizny. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym. Lwówek Śląski ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego Pozostałe drukowanie. Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Lwówek Śląski

Transport morski i przybrzeżny towarów. Produkcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium. Malowanie i szklenie. Produkcja zaprawy murarskiej. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym. Pozostałe drukowanie. Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Lwówek Śląski Produkcja włókien chemicznychGospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Pozostała działalność wydawnicza. Produkcja mebli kuchennych. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Produkcja masy włóknistej. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Produkcja złączy i śrub. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Lwówek Śląski Ebiuro Wirtualne Biura Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnychNaprawa i konserwacja maszyn. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Produkcja ceramicznych izolatorów i osłon izolacyjnych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja metali szlachetnych. Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ..

Biuro Wirtualne Lwówek Śląski

Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Ebiuro Wirtualne Biura Lwówek Śląski. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Lwówek Śląski Ebiuro Wirtualne Biura. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Lwówek Śląski zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?