WIRTUALNE BIURO Łukowica
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Łukowica

Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Łukowica bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Łukowica wirtualne biuro. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Wirtualne Biuro Łukowica. System jest prosty i przejrzysty. Łukowica Wirtualne Biuro. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Łukowica zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Łukowica

Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Sprzedaż hurtowa maszyn dla przemysłu tekstylnego oraz maszyn do szycia i maszyn dziewiarskich. Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Działalność usługowa związana z przeprowadzkami. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Łukowica Transport lotniczy pasażerski Wytwarzanie produktów przemiału zbóż. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Produkcja artykułów spożywczych homogenizowanych i żywności dietetycznej. Placówki wychowania przedszkolnego. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Łukowica ADRES REJESTRACJI FIRMY Transport rurociągami paliw gazowych Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Wydobywanie węgla brunatnego (lignitu). Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Przetwórstwo mleka i wyrób serów. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Łukowica

Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Działalność fotograficzna. Szkoły policealne. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja podstawowych substancji farmaceutycznych. Przygotowywanie i podawanie napojów. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek. Ebiuro Wirtualne Biura Łukowica Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowanaInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Szkoły podstawowe. Produkcja obuwia. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Produkcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieży. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ochrona przeciwpożarowa. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Łukowica Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja wyrobów futrzarskichDziałalność pośredników turystycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Malowanie i szklenie. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. ..

Biuro Wirtualne Łukowica

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Ebiuro Wirtualne Biura Łukowica. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Łukowica Ebiuro Wirtualne Biura. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?