WIRTUALNE BIURO Luboń
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Luboń

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Posiadanie adresu firmowego Luboń, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Wirtualne Biuro Luboń. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Luboń Wirtualne Biuro. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Luboń

Badania i analizy związane z jakością żywności. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja bielizny. Obróbka mechaniczna elementów metalowych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. ADRES REJESTRACJI FIRMY Luboń Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich. Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych. Produkcja pozostałych niedestylowanych napojów fermentowanych. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Luboń ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych Górnictwo ropy naftowej. Nadawanie programów radiofonicznych. Produkcja wapna i gipsu. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Sprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Luboń

Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność organizatorów turystyki. Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek. Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Ebiuro Wirtualne Biura Luboń Produkcja ceramicznych wyrobów stołowych i ozdobnychPrzetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Produkcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność związana z zarządzaniem funduszami. Luboń Ebiuro Wirtualne Biura Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślinPlacówki wychowania przedszkolnego. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja win gronowych. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich. ..

Biuro Wirtualne Luboń

Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Ebiuro Wirtualne Biura Luboń. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Luboń Ebiuro Wirtualne Biura. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?