WIRTUALNE BIURO Lubomino
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Lubomino

Nasze wirtualne biuro w Lubomino umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Lubomino wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Wirtualne Biuro Lubomino. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Lubomino Wirtualne Biuro. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Lubomino

Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe sprzątanie. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja farb, lakierów i podobnych powłok, farb drukarskich i mas uszczelniających. ADRES REJESTRACJI FIRMY Lubomino Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Lubomino ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność usługowa wspomagająca transport morski Produkcja silników do pojazdów samochodowych (z wyłączeniem motocykli) oraz do ciągników rolniczych. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Produkcja narzędzi. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Lubomino

Działalność związana z oprogramowaniem. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność organizacji religijnych. Produkcja wytwornic pary, z wyłączeniem kotłów do centralnego ogrzewania gorącą wodą. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych. Ebiuro Wirtualne Biura Lubomino Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprawy zagraniczne. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Lubomino Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja tapetUprawa roślin włóknistych. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Gospodarstwa domowe produkujące wyroby na własne potrzeby. Działalność agencji pracy tymczasowej. ..

Biuro Wirtualne Lubomino

Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Ebiuro Wirtualne Biura Lubomino. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Lubomino Ebiuro Wirtualne Biura. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Lubomino. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?