WIRTUALNE BIURO Lubin
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Lubin

Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wirtualne Biuro Lubin. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Lubin Wirtualne Biuro. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Lubin prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Lubin

Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Naprawa i konserwacja maszyn. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Produkcja mioteł, szczotek i pędzli. Chów i hodowla koni i pozostałych zwierząt koniowatych. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. ADRES REJESTRACJI FIRMY Lubin Działalność związana z tłumaczeniami Produkcja nieelektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Produkcja cukru. Transport morski i przybrzeżny towarów. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja pozostałych metali nieżelaznych. Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Handel paliwami gazowymi w systemie sieciowym. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Lubin ADRES REJESTRACJI FIRMY Praktyka lekarska dentystyczna Produkcja silników do pojazdów samochodowych (z wyłączeniem motocykli) oraz do ciągników rolniczych. Gospodarstwa domowe produkujące wyroby na własne potrzeby. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja sucharów i herbatników; produkcja konserwowanych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Lubin

Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Branżowe szkoły I stopnia. Produkcja szkła płaskiego. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Produkcja elementów elektronicznych. Placówki wychowania przedszkolnego. Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów. Ebiuro Wirtualne Biura Lubin Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja szkła płaskiego. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Odlewnictwo miedzi i stopów miedzi. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Lubin Ebiuro Wirtualne Biura Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja szkła płaskiego. Wytwarzanie produktów przemiału zbóż. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Produkcja narzędzi. Produkcja gotowej paszy dla zwierząt gospodarskich. ..

Biuro Wirtualne Lubin

Lubin prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Ebiuro Wirtualne Biura Lubin. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Lubin Ebiuro Wirtualne Biura. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Lubin zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?