WIRTUALNE BIURO Lubiewo
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Lubiewo

To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Wirtualne Biuro Lubiewo. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Lubiewo Wirtualne Biuro. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Lubiewo

Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Produkcja surówki, żelazostopów, żeliwa i stali oraz wyrobów hutniczych. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Rybołówstwo w wodach morskich. ADRES REJESTRACJI FIRMY Lubiewo Produkcja rur, przewodów, kształtowników zamkniętych i łączników, ze stali Produkcja win gronowych. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Dystrybucja energii elektrycznej. Produkcja kauczuku syntetycznego w formach podstawowych. Lubiewo ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja wyrobów pończoszniczych Produkcja obuwia. Opieka dzienna nad dziećmi. Sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Lubiewo

Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych. Produkcja materiałów wybuchowych. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Działalność pogotowia ratunkowego. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Chów i hodowla owiec i kóz. Ebiuro Wirtualne Biura Lubiewo Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnejTransport drogowy towarów. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja materiałów wybuchowych. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Odlewnictwo pozostałych metali nieżelaznych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Lubiewo Ebiuro Wirtualne Biura Nadawanie programów radiofonicznychDziałalność organizatorów turystyki. Produkcja miedzi. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Sprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych i szklanych oraz środków czyszczących. Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Wydobywanie torfu. Produkcja win gronowych. ..

Biuro Wirtualne Lubiewo

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Ebiuro Wirtualne Biura Lubiewo. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Lubiewo Ebiuro Wirtualne Biura. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Lubiewo. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Lubiewo zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?