WIRTUALNE BIURO Lubień
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Lubień

Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Lubień bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Wirtualne Biuro Lubień. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Lubień Wirtualne Biuro. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Lubień

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Górnictwo gazu ziemnego. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Transport drogowy towarów. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. ADRES REJESTRACJI FIRMY Lubień Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa zegarków, zegarów i biżuterii. Produkcja materiałów wybuchowych. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. Lubień ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie  Naprawa i konserwacja maszyn. Przetwórstwo mleka i wyrób serów. Sprzedaż hurtowa kwiatów i roślin. Produkcja tkanin z włókien chemicznych. Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Lubień

Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Działalność związana z projekcją filmów. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Działalność pośredników turystycznych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Transport lotniczy towarów. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Ebiuro Wirtualne Biura Lubień Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowegoProdukcja statków i konstrukcji pływających. Transport wodny śródlądowy pasażerski. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Działalność wspomagająca edukację. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Transport drogowy towarów. Rybołówstwo w wodach śródlądowych. Naprawa i konserwacja maszyn. Lubień Ebiuro Wirtualne Biura Transport wodny śródlądowy towarówProdukcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. ..

Biuro Wirtualne Lubień

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Ebiuro Wirtualne Biura Lubień. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Lubień Ebiuro Wirtualne Biura. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?