WIRTUALNE BIURO Łódź
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Łódź

Łódź prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Łódź. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Wirtualne Biuro Łódź. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Łódź Wirtualne Biuro. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Łódź

Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Działalność fotograficzna. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszków. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Wytwarzanie produktów przemiału zbóż. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja ceramicznych izolatorów i osłon izolacyjnych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . ADRES REJESTRACJI FIRMY Łódź Produkcja artykułów piśmiennych Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Odlewnictwo pozostałych metali nieżelaznych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Wydawanie gazet. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Pozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizji. Transport lotniczy towarów. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja nieelektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Łódź ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Produkcja pozostałego sprzętu transportowego, gdzie indziej niesklasyfikowana. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Działalność detektywistyczna. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Łódź

Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. Pozostałe formy udzielania kredytów. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Produkcja elementów elektronicznych. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Przetwórstwo mleka i wyrób serów. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Ebiuro Wirtualne Biura Łódź Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznychPola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Odlewnictwo żeliwa. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Produkcja masy włóknistej. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja wyrobów tartacznych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Łódź Ebiuro Wirtualne Biura Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskichDziałalność agencji reklamowych. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Produkcja wapna i gipsu. Technika. ..

Biuro Wirtualne Łódź

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Ebiuro Wirtualne Biura Łódź. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Łódź Ebiuro Wirtualne Biura. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Łódź bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?