WIRTUALNE BIURO Łochów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Łochów

Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wirtualne Biuro Łochów. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Łochów Wirtualne Biuro. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. System jest prosty i przejrzysty. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Łochów

Wydobywanie torfu. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja przędzy z włókien chemicznych. Uprawa drzew oleistych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Łochów Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych Produkcja wyrobów pończoszniczych. Produkcja pozostałych mebli. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych. Łochów ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych. Transport wodny śródlądowy towarów. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Łochów

Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym. Sprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Działalność historycznych miejsc i budynków oraz podobnych atrakcji turystycznych. Produkcja miedzi. Ebiuro Wirtualne Biura Łochów Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuteriiWypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Sprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażenia. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Łochów Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnegoDziałalność śródlądowych agencji transportowych. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Sprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja win gronowych. Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. ..

Biuro Wirtualne Łochów

Wirtualne Biuro Łochów jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Łochów prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Ebiuro Wirtualne Biura Łochów. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Łochów Ebiuro Wirtualne Biura. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?