WIRTUALNE BIURO Łobez
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Łobez

Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Wirtualne Biuro Łobez. System jest prosty i przejrzysty. Łobez Wirtualne Biuro. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Łobez

Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Wytwarzanie skrobi i wyrobów skrobiowych. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Łowiectwo i pozyskiwanie zwierząt łownych, włączając działalność usługową. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Łobez Produkcja elementów elektronicznych Produkcja prętów ciągnionych na zimno. Zakładanie stolarki budowlanej. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Działalność związana z oprogramowaniem. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Przetwórstwo mleka i wyrób serów. Łobez ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Produkcja masy włóknistej. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Wytwarzanie paliw jądrowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Łobez

Działalność bibliotek. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja odzieży roboczej. Produkcja wyrobów tartacznych. Ebiuro Wirtualne Biura Łobez Produkcja materiałów wybuchowychDziałalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury. Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Praktyka lekarska dentystyczna. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Wydobywanie soli. Pozostałe badania i analizy techniczne. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Łobez Ebiuro Wirtualne Biura Pozostała działalność wydawniczaNaprawa i konserwacja maszyn. Drukowanie gazet. Zakładanie stolarki budowlanej. Produkcja soków z owoców i warzyw. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. ..

Biuro Wirtualne Łobez

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Łobez. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Ebiuro Wirtualne Biura Łobez. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Łobez Ebiuro Wirtualne Biura. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?