WIRTUALNE BIURO Lisewo
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Lisewo

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Wirtualne Biuro Lisewo. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Lisewo Wirtualne Biuro. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Lisewo

Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Produkcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałów. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich. ADRES REJESTRACJI FIRMY Lisewo Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała działalność wydawnicza. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Działalność detektywistyczna. Sprzedaż detaliczna nagrań dźwiękowych i audiowizualnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostała działalność związana ze sportem. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Przeładunek towarów w portach śródlądowych. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Lisewo ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja aluminium hutniczego. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Wydawanie książek. Ubezpieczenia na życie. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Lisewo

Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Sprzedaż hurtowa maszyn wykorzystywanych w górnictwie, budownictwie oraz inżynierii lądowej i wodnej. Działalność związana z zarządzaniem funduszami. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja maszyn dla metalurgii. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Ebiuro Wirtualne Biura Lisewo Odzysk surowców z materiałów segregowanychProdukcja mebli biurowych i sklepowych. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Produkcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Szkoły wyższe. Produkcja gazów technicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Lisewo Ebiuro Wirtualne Biura Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotówPozostała działalność wydawnicza. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Ochrona przeciwpożarowa. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Sprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Introligatorstwo i podobne usługi. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Produkcja ceramicznych izolatorów i osłon izolacyjnych. ..

Biuro Wirtualne Lisewo

Wirtualne Biuro Lisewo jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Ebiuro Wirtualne Biura Lisewo. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Lisewo Ebiuro Wirtualne Biura. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Lisewo bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?