WIRTUALNE BIURO Lipsko
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Lipsko

Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Wirtualne Biuro Lipsko. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Lipsko Wirtualne Biuro. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Lipsko

Działalność usługowa związana z leśnictwem . Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych. Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. ADRES REJESTRACJI FIRMY Lipsko Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich Działalność związana z zarządzaniem funduszami. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Produkcja gotowej paszy dla zwierząt gospodarskich. Działalność holdingów finansowych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Lipsko ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja wyrobów tartacznych Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Górnictwo rud żelaza. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność holdingów finansowych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Lipsko

Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Sprzedaż hurtowa mebli biurowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Ebiuro Wirtualne Biura Lipsko TynkowanieProdukcja farb, lakierów i podobnych powłok, farb drukarskich i mas uszczelniających. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność śródlądowych agencji transportowych. Uprawa drzew i krzewów owocowych tropikalnych i podzwrotnikowych. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność centrów telefonicznych (call center). Działalność usługowa związana z przeprowadzkami. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Lipsko Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliWydawanie gazet. Praktyka lekarska ogólna. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Produkcja win gronowych. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność holdingów finansowych. Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. ..

Biuro Wirtualne Lipsko

Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Ebiuro Wirtualne Biura Lipsko. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Lipsko Ebiuro Wirtualne Biura. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?