WIRTUALNE BIURO Lipnik
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Lipnik

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Posiadanie adresu firmowego Lipnik, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Wirtualne Biuro Lipnik. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Lipnik Wirtualne Biuro. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Lipnik prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Lipnik bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Lipnik

Pozostałe drukowanie. Produkcja samochodów osobowych. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Uprawa roślin włóknistych. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Lipnik Działalność usługowa następująca po zbiorach Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe drukowanie. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja wyrobów tartacznych. Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Lipnik ADRES REJESTRACJI FIRMY Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Produkcja soków z owoców i warzyw. Odlewnictwo staliwa. Produkcja wyrobów budowlanych z betonu. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Lipnik

Transport kosmiczny. Uprawy rolne połączone z chowem i hodowlą zwierząt (działalność mieszana). Wytwarzanie energii elektrycznej. Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja wyrobów ogniotrwałych. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Wydawanie gazet. Przetwórstwo mleka i wyrób serów. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Ebiuro Wirtualne Biura Lipnik Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażeniaDziałalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Pozostałe sprzątanie. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Introligatorstwo i podobne usługi. Wydawanie gazet. Lipnik Ebiuro Wirtualne Biura Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowychSprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. ..

Biuro Wirtualne Lipnik

Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Lipnik wirtualne biuro. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Ebiuro Wirtualne Biura Lipnik. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Lipnik Ebiuro Wirtualne Biura. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?