WIRTUALNE BIURO Lipnica
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Lipnica

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Wirtualne Biuro Lipnica. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Lipnica Wirtualne Biuro. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Lipnica

Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Górnictwo ropy naftowej. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputery. Leasing finansowy. ADRES REJESTRACJI FIRMY Lipnica Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana Działalność organizacji religijnych. Obróbka mechaniczna elementów metalowych. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Wydobywanie węgla kamiennego. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Lipnica ADRES REJESTRACJI FIRMY Rozmnażanie roślin Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Pozostałe drukowanie. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Lipnica

Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Produkcja wojskowych pojazdów bojowych. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Malowanie i szklenie. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność bibliotek. Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja ołowiu, cynku i cyny. Ebiuro Wirtualne Biura Lipnica Branżowe szkoły II stopniaProdukcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Handel energią elektryczną. Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja narzędzi ręcznych mechanicznych. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Lipnica Ebiuro Wirtualne Biura Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaProdukcja maszyn do obróbki metalu. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Kształtowanie i obróbka szkła płaskiego. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Odlewnictwo żeliwa. Pozostałe badania i analizy techniczne. Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. ..

Biuro Wirtualne Lipnica

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Ebiuro Wirtualne Biura Lipnica. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Lipnica Ebiuro Wirtualne Biura. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Lipnica. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?