WIRTUALNE BIURO Lipinki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Lipinki

Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Wirtualne Biuro Lipinki. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Lipinki Wirtualne Biuro. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Lipinki prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Lipinki

Produkcja pozostałych mebli. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja gier i zabawek. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Handel energią elektryczną. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Sprzedaż hurtowa obrabiarek. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Pozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowane. ADRES REJESTRACJI FIRMY Lipinki Produkcja włókien szklanych Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych. Lipinki ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja maszyn Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Działalność śródlądowych agencji transportowych. Pozostała działalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalne. Produkcja masy betonowej prefabrykowanej. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Lipinki

Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja odzieży roboczej. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja słodu. Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Produkcja materaców. Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Produkcja materiałów wybuchowych. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Ebiuro Wirtualne Biura Lipinki Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnychProdukcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Wydawanie gazet. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Chów i hodowla drobiu. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizji. Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa. Produkcja olejków eterycznych. Lipinki Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowegoNaprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność banku centralnego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów. ..

Biuro Wirtualne Lipinki

Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Ebiuro Wirtualne Biura Lipinki. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Lipinki Ebiuro Wirtualne Biura. Wirtualne Biuro Lipinki jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?