WIRTUALNE BIURO Lipiany
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Lipiany

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Wirtualne Biuro Lipiany. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Lipiany Wirtualne Biuro. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Lipiany

Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych. Introligatorstwo i podobne usługi. Działalność fotograficzna. Produkcja wyrobów budowlanych z betonu. Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. ADRES REJESTRACJI FIRMY Lipiany Produkcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałów Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Naprawa i konserwacja maszyn. Technika. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Transport morski i przybrzeżny towarów. Lipiany ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja narzędzi Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja miedzi. Produkcja sprzętu sportowego. Produkcja mebli kuchennych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Lipiany

Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Transport lotniczy pasażerski. Produkcja urządzeń napromieniowujących, sprzętu elektromedycznego i elektroterapeutycznego. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Pozostała działalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalne. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Pozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja tkanin wełnianych. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Ebiuro Wirtualne Biura Lipiany Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewnaUbezpieczenia na życie. Produkcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium. Produkcja silników do pojazdów samochodowych (z wyłączeniem motocykli) oraz do ciągników rolniczych. Praktyka lekarska ogólna. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Pozostała działalność wydawnicza. Produkcja mebli kuchennych. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Wydawanie gazet. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Lipiany Ebiuro Wirtualne Biura Działalność usługowa wspomagająca transport morskiDziałalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Uprawa roślin wykorzystywanych do produkcji napojów. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Sprzedaż detaliczna zegarków, zegarów i biżuterii prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Produkcja gotowej karmy dla zwierząt domowych. ..

Biuro Wirtualne Lipiany

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Ebiuro Wirtualne Biura Lipiany. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Lipiany Ebiuro Wirtualne Biura. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Lipiany prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?