WIRTUALNE BIURO Lidzbark Warmiński
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Lidzbark Warmiński

Wirtualne Biuro Lidzbark Warmiński jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Wirtualne Biuro Lidzbark Warmiński. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Lidzbark Warmiński Wirtualne Biuro. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Lidzbark Warmiński

Chów i hodowla świń. Produkcja nieelektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Przygotowywanie i podawanie napojów. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa mleka, wyrobów mleczarskich, jaj, olejów i tłuszczów jadalnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Lidzbark Warmiński Działalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznych Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Nadawanie programów radiofonicznych. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Uprawa trzciny cukrowej. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Lidzbark Warmiński ADRES REJESTRACJI FIRMY Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Lidzbark Warmiński

Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Działalność portali internetowych. Sprzedaż hurtowa skór. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Ebiuro Wirtualne Biura Lidzbark Warmiński Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowychSprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Przeładunek towarów. Produkcja win gronowych. Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Produkcja artykułów piśmiennych. Transport wodny śródlądowy pasażerski. Działalność związana z grami losowymi i zakładami wzajemnymi. Lidzbark Warmiński Ebiuro Wirtualne Biura Wykończanie wyrobów włókienniczychPosadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Branżowe szkoły I stopnia. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. ..

Biuro Wirtualne Lidzbark Warmiński

Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Ebiuro Wirtualne Biura Lidzbark Warmiński. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Lidzbark Warmiński Ebiuro Wirtualne Biura. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?