WIRTUALNE BIURO Lewin Brzeski
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Lewin Brzeski

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Lewin Brzeski prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Wirtualne Biuro Lewin Brzeski. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Lewin Brzeski Wirtualne Biuro. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Lewin Brzeski. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Lewin Brzeski

Produkcja wyrobów tartacznych. Działalność fotograficzna. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność bibliotek. ADRES REJESTRACJI FIRMY Lewin Brzeski Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana Produkcja masy betonowej prefabrykowanej. Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Rozmnażanie roślin. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Lewin Brzeski ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja maszyn Sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja wyrobów futrzarskich. Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Lewin Brzeski

Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Pozyskiwanie drewna. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Handel energią elektryczną. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana . Ebiuro Wirtualne Biura Lewin Brzeski Produkcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Transport kosmiczny. Działalność związków zawodowych. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Gospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby. Działalność agencji pracy tymczasowej. Produkcja dywanów i chodników. Lewin Brzeski Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja elementów elektronicznychProdukcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Obróbka mechaniczna elementów metalowych. Produkcja artykułów piśmiennych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. ..

Biuro Wirtualne Lewin Brzeski

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Ebiuro Wirtualne Biura Lewin Brzeski. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Lewin Brzeski Ebiuro Wirtualne Biura. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?