WIRTUALNE BIURO Lesznowola
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Lesznowola

Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Wirtualne Biuro Lesznowola. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Lesznowola Wirtualne Biuro. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Lesznowola

Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja miedzi. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych. Produkcja broni i amunicji. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Lesznowola Pozostała działalność wydawnicza Pozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Sprzedaż detaliczna nagrań dźwiękowych i audiowizualnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Zakładanie stolarki budowlanej. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Lesznowola ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja zaprawy murarskiej Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Badania i analizy związane z jakością żywności. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Naprawa i konserwacja maszyn. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Lesznowola

Kierowanie w zakresie efektywności gospodarowania. Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw. Działalność organizacji religijnych. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Wydobywanie węgla brunatnego (lignitu). Produkcja przypraw. Naprawa i konserwacja maszyn. Naprawa i konserwacja maszyn. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Ebiuro Wirtualne Biura Lesznowola Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczychDziałalność w zakresie specjalistycznego projektowania. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Działalność wesołych miasteczek i parków rozrywki. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Produkcja zamków i zawiasów. Lesznowola Ebiuro Wirtualne Biura Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadamiPozostałe sprzątanie. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Działalność pogotowia ratunkowego. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Biuro Wirtualne Lesznowola

Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Ebiuro Wirtualne Biura Lesznowola. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Lesznowola Ebiuro Wirtualne Biura. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?