WIRTUALNE BIURO Leszno
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Leszno

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Leszno bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Wirtualne Biuro Leszno. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Leszno Wirtualne Biuro. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Leszno

Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa kwiatów i roślin. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja cydru i pozostałych win owocowych. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Leszno Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Produkcja gier i zabawek. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Nauka języków obcych. Leszno ADRES REJESTRACJI FIRMY Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne. Pozostałe sprzątanie. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Chów i hodowla drobiu. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Leszno

Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich. Produkcja olejków eterycznych. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Ebiuro Wirtualne Biura Leszno Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnejWytwarzanie paliw gazowych. Szkoły policealne. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Wytwarzanie paliw jądrowych. Sprawy zagraniczne. Pozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Leszno Ebiuro Wirtualne Biura Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja metalowych elementów stolarki budowlanej. Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja olejków eterycznych. Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. ..

Biuro Wirtualne Leszno

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Ebiuro Wirtualne Biura Leszno. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Leszno Ebiuro Wirtualne Biura. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?