WIRTUALNE BIURO Leśna
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Leśna

Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wirtualne Biuro Leśna. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Leśna Wirtualne Biuro. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Leśna

Działalność bibliotek. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Pozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe. Produkcja obuwia. Produkcja narzędzi ręcznych mechanicznych. Produkcja wyrobów tytoniowych. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Produkcja barwników i pigmentów. Górnictwo gazu ziemnego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Leśna Wytwarzanie paliw jądrowych Produkcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieży. Sprzedaż detaliczna gier i zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja mebli kuchennych. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Organizacje i zespoły eksterytorialne. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z tłumaczeniami. Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne. Produkcja odzieży skórzanej. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Leśna ADRES REJESTRACJI FIRMY Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszków. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Leśna

Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych. Nauka języków obcych. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Produkcja tkanin z włókien chemicznych. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Transport rurociągami paliw gazowych. Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych. Produkcja cegieł, dachówek i materiałów budowlanych, z wypalanej gliny. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Ebiuro Wirtualne Biura Leśna Produkcja narzędziGórnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Uprawa ryżu. Transport lotniczy pasażerski. Branżowe szkoły II stopnia. Produkcja materaców. Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury. Działalność paramedyczna. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Leśna Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachProdukcja wyrobów tartacznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. ..

Biuro Wirtualne Leśna

Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Ebiuro Wirtualne Biura Leśna. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Leśna Ebiuro Wirtualne Biura. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Leśna zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?