WIRTUALNE BIURO Łękawica
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Łękawica

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Łękawica. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Wirtualne Biuro Łękawica. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Łękawica Wirtualne Biuro. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Łękawica

Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich. Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Produkcja elementów elektronicznych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. ADRES REJESTRACJI FIRMY Łękawica Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych Kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszków. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wytwarzanie paliw gazowych. Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków. Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych. Łękawica ADRES REJESTRACJI FIRMY Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych Produkcja papieru i tektury. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Działalność holdingów finansowych. Działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych. Szkoły policealne. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Łękawica

Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Zarządzanie rynkami finansowymi. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Odlewnictwo żeliwa. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Ebiuro Wirtualne Biura Łękawica Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczneProdukcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Opieka dzienna nad dziećmi. Kierowanie w zakresie działalności związanej z ochroną zdrowia, edukacją, kulturą oraz pozostałymi usługami społecznymi, z wyłączeniem zabezpieczeń społecznych. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Sprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Łękawica Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja piwaRoboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Uprawa drzew oleistych. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Wykończanie wyrobów włókienniczych. ..

Biuro Wirtualne Łękawica

Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Ebiuro Wirtualne Biura Łękawica. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Łękawica Ebiuro Wirtualne Biura. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?