WIRTUALNE BIURO Legnica
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Legnica

Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Wirtualne Biuro Legnica. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Legnica Wirtualne Biuro. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Legnica prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Nasze wirtualne biuro w Legnica umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Legnica wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Legnica

Technika. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Naprawa i konserwacja maszyn. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Kolegia pracowników służb społecznych. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Produkcja bielizny. Działalność paramedyczna. ADRES REJESTRACJI FIRMY Legnica Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Produkcja przypraw. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Szkoły podstawowe. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. Legnica ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana Branżowe szkoły I stopnia. Produkcja sprzętu sportowego. Produkcja materaców. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Legnica

Produkcja mioteł, szczotek i pędzli. Pozostała działalność wydawnicza. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Technika. Działalność organizacji profesjonalnych. Ebiuro Wirtualne Biura Legnica Produkcja wyrobów tartacznychSprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Pozostałe zakwaterowanie. Działalność muzeów. Produkcja napojów bezalkoholowych; produkcja wód mineralnych i pozostałych wód butelkowanych. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja miedzi. Legnica Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznegoNaprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Działalność związana z tłumaczeniami. Przetwórstwo herbaty i kawy. Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Technika. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. ..

Biuro Wirtualne Legnica

Wirtualne Biuro Legnica jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Legnica zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Ebiuro Wirtualne Biura Legnica. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Legnica Ebiuro Wirtualne Biura. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Nasze wirtualne biuro w Legnica umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Legnica wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?