WIRTUALNE BIURO Legionowo
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Legionowo

Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Wirtualne Biuro Legionowo. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Legionowo Wirtualne Biuro. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Legionowo

Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Produkcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieży. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Legionowo Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Produkcja wyrobów tartacznych. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Uprawa tytoniu. Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Działalność pogotowia ratunkowego. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizji. Legionowo ADRES REJESTRACJI FIRMY Chów i hodowla pozostałego bydła i bawołów Produkcja tkanin wełnianych. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Sprzedaż hurtowa metali i rud metali. Działalność klubów sportowych. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Legionowo

Produkcja pozostałych wyrobów ceramicznych. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Produkcja przędzy wełnianej. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Transport rurociągami paliw gazowych. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Legionowo Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanegoDziałalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej. Produkcja win gronowych. Produkcja napojów bezalkoholowych; produkcja wód mineralnych i pozostałych wód butelkowanych. Kolegia pracowników służb społecznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Działalność agencji pracy tymczasowej. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Legionowo Ebiuro Wirtualne Biura Kierowanie w zakresie efektywności gospodarowaniaInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność banku centralnego. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Przeładunek towarów. ..

Biuro Wirtualne Legionowo

Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Ebiuro Wirtualne Biura Legionowo. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Legionowo Ebiuro Wirtualne Biura. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?