WIRTUALNE BIURO Łęczyce
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Łęczyce

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Łęczyce zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Wirtualne Biuro Łęczyce. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Łęczyce Wirtualne Biuro. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Łęczyce

Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Transport rurociągami paliw gazowych. Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne. Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ADRES REJESTRACJI FIRMY Łęczyce Działalność usługowa następująca po zbiorach Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Produkcja podstawowych substancji farmaceutycznych. Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Reasekuracja. Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek. Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Chów i hodowla świń. Łęczyce ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja miedzi Przygotowanie terenu pod budowę. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Tynkowanie. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Łęczyce

Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Działalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznych. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Obróbka metali i nakładanie powłok na metale. Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Ebiuro Wirtualne Biura Łęczyce Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliDziałalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Produkcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałów. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Łęczyce Ebiuro Wirtualne Biura Uprawa pozostałych roślin wieloletnichProdukcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Wydobywanie torfu. Sprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. ..

Biuro Wirtualne Łęczyce

Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Łęczyce bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Ebiuro Wirtualne Biura Łęczyce. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Łęczyce Ebiuro Wirtualne Biura. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?