WIRTUALNE BIURO Łęczna
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Łęczna

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Łęczna bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Wirtualne Biuro Łęczna. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Łęczna Wirtualne Biuro. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Łęczna

Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Ochrona przeciwpożarowa. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Sprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Produkcja maszyn dla przemysłu papierniczego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Łęczna Handel paliwami gazowymi w systemie sieciowym Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. Produkcja tkanin wełnianych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Łęczna ADRES REJESTRACJI FIRMY Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi Produkcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojów. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Handel paliwami gazowymi w systemie sieciowym. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Łęczna

Przeładunek towarów w portach śródlądowych. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących. Produkcja odzieży roboczej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Ebiuro Wirtualne Biura Łęczna ReasekuracjaPozostałe badania i analizy techniczne. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałego sprzętu transportowego, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Produkcja cementu wzmocnionego włóknem. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Produkcja kauczuku syntetycznego w formach podstawowych. Łęczna Ebiuro Wirtualne Biura Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnychProdukcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Transport drogowy towarów. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. ..

Biuro Wirtualne Łęczna

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Łęczna zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Ebiuro Wirtualne Biura Łęczna. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Łęczna Ebiuro Wirtualne Biura. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Łęczna prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?