WIRTUALNE BIURO Łapsze Niżne
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Łapsze Niżne

Nasze wirtualne biuro w Łapsze Niżne umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Łapsze Niżne wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Łapsze Niżne zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Wirtualne Biuro Łapsze Niżne. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Łapsze Niżne Wirtualne Biuro. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Łapsze Niżne

Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktów. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Produkcja tkanin wełnianych. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Naprawa i konserwacja maszyn. ADRES REJESTRACJI FIRMY Łapsze Niżne Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia Działalność agentów zajmujących się sprzedażą paliw, rud, metali i chemikaliów przemysłowych. Przeładunek towarów. Produkcja ceramicznych wyrobów stołowych i ozdobnych. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Działalność związana z projekcją filmów. Produkcja elementów elektronicznych. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja wyrobów budowlanych z gipsu. Łapsze Niżne ADRES REJESTRACJI FIRMY Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja urządzeń napromieniowujących, sprzętu elektromedycznego i elektroterapeutycznego. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Łapsze Niżne

Produkcja olejków eterycznych. Leasing finansowy. Naprawa i konserwacja maszyn. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Ebiuro Wirtualne Biura Łapsze Niżne Pogrzeby i działalność pokrewnaProdukcja wyrobów tytoniowych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Transport kosmiczny. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Zakładanie stolarki budowlanej. Odlewnictwo żeliwa. Łapsze Niżne Ebiuro Wirtualne Biura Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnejProdukcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Produkcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznych. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Transport rurociągowy pozostałych towarów. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. ..

Biuro Wirtualne Łapsze Niżne

System jest prosty i przejrzysty. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Ebiuro Wirtualne Biura Łapsze Niżne. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Łapsze Niżne Ebiuro Wirtualne Biura. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?