WIRTUALNE BIURO Ładzice
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Ładzice

Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Wirtualne Biuro Ładzice. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Ładzice Wirtualne Biuro. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Ładzice

Pozostałe zakwaterowanie. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Transport drogowy towarów. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Leasing finansowy. ADRES REJESTRACJI FIRMY Ładzice Produkcja wyrobów tytoniowych Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Produkcja materiałów wybuchowych. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Działalność archiwów. Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wyrobów ogniotrwałych. Ładzice ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja artykułów piśmiennych Produkcja elementów elektronicznych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Ładzice

Produkcja wyrobów pończoszniczych. Produkcja wyrobów budowlanych z betonu. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Kolegia pracowników służb społecznych. Produkcja pestycydów i pozostałych środków agrochemicznych. Pozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Ebiuro Wirtualne Biura Ładzice Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiuTransport kolejowy pasażerski międzymiastowy. Działalność agencji reklamowych. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Produkcja ceramicznych wyrobów stołowych i ozdobnych. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Produkcja bielizny. Produkcja pozostałych technicznych i przemysłowych wyrobów tekstylnych. Reasekuracja. Ładzice Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznychPozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Produkcja cegieł, dachówek i materiałów budowlanych, z wypalanej gliny. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . ..

Biuro Wirtualne Ładzice

To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Ebiuro Wirtualne Biura Ładzice. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Ładzice Ebiuro Wirtualne Biura. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Wirtualne Biuro Ładzice jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Ładzice bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?