WIRTUALNE BIURO Lądek
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Lądek

Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Wirtualne Biuro Lądek. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Lądek Wirtualne Biuro. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Lądek

Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Wykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskich. Działalność holdingów finansowych. Sprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przypraw. Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Lądek Nauka języków obcych Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność organizacji politycznych. Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Działalność muzeów. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Lądek ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Ruchome placówki gastronomiczne. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Produkcja farb, lakierów i podobnych powłok, farb drukarskich i mas uszczelniających. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Lądek

Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja masy włóknistej. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach. Pozostała działalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalne. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja odzieży skórzanej. Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne. Ebiuro Wirtualne Biura Lądek Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytakówKształtowanie i obróbka szkła płaskiego. Sprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja drutu. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Obróbka mechaniczna elementów metalowych. Lądek Ebiuro Wirtualne Biura Wytwarzanie gotowych posiłków i dańPozostała działalność pocztowa i kurierska. Zakładanie stolarki budowlanej. Działalność prawnicza. Produkcja i obróbka pozostałego szkła, włączając szkło techniczne. Działalność związana z zarządzaniem funduszami. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych. Kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszków. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. ..

Biuro Wirtualne Lądek

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Lądek, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Ebiuro Wirtualne Biura Lądek. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Lądek Ebiuro Wirtualne Biura. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?