WIRTUALNE BIURO Lądek-Zdrój
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Lądek-Zdrój

Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Wirtualne Biuro Lądek-Zdrój. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Lądek-Zdrój, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Lądek-Zdrój Wirtualne Biuro. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Lądek-Zdrój

Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących. Produkcja obuwia. Zakładanie stolarki budowlanej. Transport lotniczy towarów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ADRES REJESTRACJI FIRMY Lądek-Zdrój Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Chów i hodowla owiec i kóz. Działalność obiektów kulturalnych. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Pozostałe drukowanie. Wytwarzanie paliw gazowych. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Lądek-Zdrój ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Branżowe szkoły I stopnia. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Produkcja wojskowych pojazdów bojowych. Produkcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Lądek-Zdrój

Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej. Chów i hodowla pozostałego bydła i bawołów. Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych. Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Wydawanie gazet. Ebiuro Wirtualne Biura Lądek-Zdrój Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Produkcja przędzy wełnianej. Produkcja elementów elektronicznych. Górnictwo rud żelaza. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Działalność weterynaryjna. Lądek-Zdrój Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż hurtowa metali i rud metaliDziałalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Pozostała działalność wydawnicza. Działalność związana z oceną ryzyka i szacowaniem poniesionych strat. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. ..

Biuro Wirtualne Lądek-Zdrój

Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Lądek-Zdrój wirtualne biuro. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Ebiuro Wirtualne Biura Lądek-Zdrój. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Lądek-Zdrój Ebiuro Wirtualne Biura. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?