WIRTUALNE BIURO Łączna
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Łączna

Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Wirtualne Biuro Łączna. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Łączna Wirtualne Biuro. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Łączna prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Łączna

Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Uprawa trzciny cukrowej. Pozostałe sprzątanie. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Wytwarzanie paliw gazowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ADRES REJESTRACJI FIRMY Łączna Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych Produkcja artykułów spożywczych homogenizowanych i żywności dietetycznej. Produkcja przypraw. Zakładanie stolarki budowlanej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Działalność wspomagająca edukację. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. Łączna ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprawy zagraniczne Chów i hodowla bydła mlecznego. Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. Zakładanie stolarki budowlanej. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Łączna

Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Działalność pozostałych agencji transportowych. Sprzedaż detaliczna gier i zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprawy zagraniczne. Szkoły podstawowe. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Produkcja maszyn dla metalurgii. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Ebiuro Wirtualne Biura Łączna Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnejProdukcja metalowych elementów stolarki budowlanej. Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Górnictwo ropy naftowej. Produkcja dywanów i chodników. Produkcja tkanin wełnianych. Transport morski i przybrzeżny towarów. Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych. Łączna Ebiuro Wirtualne Biura Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Produkcja ceramicznych wyrobów stołowych i ozdobnych. Produkcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Produkcja sucharów i herbatników; produkcja konserwowanych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Produkcja metali szlachetnych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. ..

Biuro Wirtualne Łączna

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Łączna. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Ebiuro Wirtualne Biura Łączna. System jest prosty i przejrzysty. Łączna Ebiuro Wirtualne Biura. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Nasze wirtualne biuro w Łączna umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Łączna wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?