WIRTUALNE BIURO Łącko
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Łącko

Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Wirtualne Biuro Łącko. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Łącko Wirtualne Biuro. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Łącko bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Łącko

Działalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktów. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Praktyka lekarska dentystyczna. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Produkcja gotowej karmy dla zwierząt domowych. Branżowe szkoły I stopnia. Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych. Produkcja wyrobów płaskich walcowanych na zimno. ADRES REJESTRACJI FIRMY Łącko Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Działalność szpitali. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wytwarzanie energii elektrycznej. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Łącko ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Działalność obiektów sportowych. Działalność ogrodów botanicznych i zoologicznych oraz obszarów i obiektów ochrony przyrody. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Łącko

Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Sprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych i szklanych oraz środków czyszczących. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja soków z owoców i warzyw. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Działalność bibliotek. Produkcja ceramicznych wyrobów stołowych i ozdobnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Ebiuro Wirtualne Biura Łącko Działalność związana z projekcją filmówNaprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Naprawa i konserwacja statków powietrznych i statków kosmicznych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Łącko Ebiuro Wirtualne Biura Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnychPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Produkcja opakowań z metali . Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Sprawy zagraniczne. Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków. Odlewnictwo metali lekkich. Działalność morskich agencji transportowych. ..

Biuro Wirtualne Łącko

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Ebiuro Wirtualne Biura Łącko. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Łącko Ebiuro Wirtualne Biura. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?