WIRTUALNE BIURO Kuźnia Raciborska
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kuźnia Raciborska

Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Kuźnia Raciborska zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Posiadanie adresu firmowego Kuźnia Raciborska, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Wirtualne Biuro Kuźnia Raciborska. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Kuźnia Raciborska Wirtualne Biuro. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Kuźnia Raciborska, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kuźnia Raciborska

Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kuźnia Raciborska Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Naprawa i konserwacja maszyn. Wydobywanie soli. Kierowanie w zakresie działalności związanej z ochroną zdrowia, edukacją, kulturą oraz pozostałymi usługami społecznymi, z wyłączeniem zabezpieczeń społecznych. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Wydobywanie węgla brunatnego (lignitu). Produkcja podstawowych substancji farmaceutycznych. Produkcja materaców. Kuźnia Raciborska ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kuźnia Raciborska

Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Obróbka mechaniczna elementów metalowych. Produkcja soków z owoców i warzyw. Działalność organizacji profesjonalnych. Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami. Sprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja pozostałych mebli. Ebiuro Wirtualne Biura Kuźnia Raciborska Działalność agentów turystycznychNadawanie programów radiofonicznych. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Sprzedaż hurtowa wyrobów tytoniowych. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków. Sprzedaż detaliczna gazet i artykułów piśmiennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Kuźnia Raciborska Ebiuro Wirtualne Biura Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinuProdukcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Produkcja materiałów wybuchowych. Produkcja ceramicznych izolatorów i osłon izolacyjnych. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana . Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. ..

Biuro Wirtualne Kuźnia Raciborska

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Ebiuro Wirtualne Biura Kuźnia Raciborska. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Kuźnia Raciborska Ebiuro Wirtualne Biura. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?