WIRTUALNE BIURO Kurów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kurów

To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Wirtualne Biuro Kurów. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Kurów Wirtualne Biuro. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kurów

Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Produkcja sprzętu sportowego. Produkcja zaprawy murarskiej. Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych. Produkcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja cementu wzmocnionego włóknem. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kurów Uprawa roślin włóknistych Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja wapna i gipsu. Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Produkcja soków z owoców i warzyw. Produkcja elementów elektronicznych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Naprawa i konserwacja maszyn. Kurów ADRES REJESTRACJI FIRMY Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy. Produkcja obuwia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kurów

Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Dystrybucja energii elektrycznej. Produkcja zegarków i zegarów. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Ebiuro Wirtualne Biura Kurów Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Kierowanie w zakresie efektywności gospodarowania. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Produkcja samochodów osobowych. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. Działalność organizacji profesjonalnych. Kurów Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażeniaNaprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Produkcja prętów ciągnionych na zimno. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Chów i hodowla wielbłądów i zwierząt wielbłądowatych. Produkcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałów. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. ..

Biuro Wirtualne Kurów

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Ebiuro Wirtualne Biura Kurów. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Kurów Ebiuro Wirtualne Biura. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Kurów, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?