WIRTUALNE BIURO Kunów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kunów

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Kunów zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Wirtualne Biuro Kunów. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Kunów Wirtualne Biuro. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kunów

Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy. Transport wodny śródlądowy towarów. Produkcja ceramicznych wyrobów stołowych i ozdobnych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Produkcja przypraw. Przygotowanie terenu pod budowę. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kunów Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Sprzedaż detaliczna gazet i artykułów piśmiennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Kunów ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja przędzy z włókien chemicznych Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Sprzedaż hurtowa zegarków, zegarów i biżuterii. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kunów

Naprawa i konserwacja statków powietrznych i statków kosmicznych. Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych. Działalność organizatorów turystyki. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Działalność fotograficzna. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem zapewniająca opiekę pielęgniarską. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Ebiuro Wirtualne Biura Kunów Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwaProdukcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja motocykli. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Kunów Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja sprzętu instalacyjnegoWymiar sprawiedliwości. Działalność fizjoterapeutyczna. Uprawa tytoniu. Produkcja masy włóknistej. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja ołowiu, cynku i cyny. Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. ..

Biuro Wirtualne Kunów

Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Ebiuro Wirtualne Biura Kunów. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Kunów Ebiuro Wirtualne Biura. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?