WIRTUALNE BIURO Ksawerów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Ksawerów

Wirtualne Biuro Ksawerów jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Wirtualne Biuro Ksawerów. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Ksawerów Wirtualne Biuro. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Ksawerów

Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych. Produkcja pozostałych mebli. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. ADRES REJESTRACJI FIRMY Ksawerów Produkcja artykułów piśmiennych Produkcja dzianin metrażowych. Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Chów i hodowla bydła mlecznego. Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Ksawerów ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Ksawerów

Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna wyrobów tytoniowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Ksawerów Produkcja dzianin metrażowychSzkoły specjalne przysposabiające do pracy. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Produkcja ołowiu, cynku i cyny. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Ksawerów Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja wyrobów budowlanych z gipsuProdukcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja narzędzi ręcznych mechanicznych. Produkcja materiałów wybuchowych. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. ..

Biuro Wirtualne Ksawerów

Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Ebiuro Wirtualne Biura Ksawerów. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Ksawerów Ebiuro Wirtualne Biura. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?