WIRTUALNE BIURO Krzywda
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Krzywda

Nasze wirtualne biuro w Krzywda umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Krzywda wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Wirtualne Biuro Krzywda. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Krzywda Wirtualne Biuro. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Krzywda bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Krzywda

Pozostała działalność związana ze sportem. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Technika. Handel paliwami gazowymi w systemie sieciowym. Działalność muzeów. Produkcja tkanin wełnianych. Produkcja materiałów wybuchowych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Krzywda Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa Produkcja słodu. Produkcja zaprawy murarskiej. Działalność wspomagająca edukację. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Krzywda ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktów. Produkcja pozostałych pomp i sprężarek. Działalność organizacji religijnych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Krzywda

Gospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw. Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek. Leasing finansowy. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Ebiuro Wirtualne Biura Krzywda Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnychProdukcja pozostałych tkanin. Działalność związana z grami losowymi i zakładami wzajemnymi. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Uprawa roślin wykorzystywanych do produkcji napojów. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Krzywda Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachZbieranie odpadów niebezpiecznych. Działalność pogotowia ratunkowego. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja motocykli. Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Transport rurociągami paliw gazowych. ..

Biuro Wirtualne Krzywda

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Ebiuro Wirtualne Biura Krzywda. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Krzywda Ebiuro Wirtualne Biura. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?