WIRTUALNE BIURO Krzeszyce
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Krzeszyce

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Posiadanie adresu firmowego Krzeszyce, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Wirtualne Biuro Krzeszyce. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Krzeszyce Wirtualne Biuro. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Krzeszyce

Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Branżowe szkoły II stopnia. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizji. Przetwórstwo herbaty i kawy. Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. ADRES REJESTRACJI FIRMY Krzeszyce Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne Działalność obiektów kulturalnych. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Produkcja rur, przewodów, kształtowników zamkniętych i łączników, ze stali. Tynkowanie. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Produkcja cegieł, dachówek i materiałów budowlanych, z wypalanej gliny. Produkcja win gronowych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Krzeszyce ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja maszyn Działalność wspomagająca edukację. Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich. Naprawa i konserwacja maszyn. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Krzeszyce

Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Opieka dzienna nad dziećmi. Produkcja sprzętu sportowego. Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Sprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przypraw. Ebiuro Wirtualne Biura Krzeszyce Produkcja monetDziałalność organizacji profesjonalnych. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Przesyłanie energii elektrycznej. Produkcja narzędzi. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Produkcja pozostałych technicznych i przemysłowych wyrobów tekstylnych. Krzeszyce Ebiuro Wirtualne Biura Branżowe szkoły I stopniaDziałalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Nadawanie programów radiofonicznych. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów. ..

Biuro Wirtualne Krzeszyce

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Krzeszyce, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Krzeszyce zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. System jest prosty i przejrzysty. Ebiuro Wirtualne Biura Krzeszyce. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Krzeszyce Ebiuro Wirtualne Biura. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?